Machina ruszyła, czyli start giełdy dgtmarket.com

By | poniedziałek, 17 sierpnia 2015 Napisz komentarz
Tak startuje giełda kryptowalut dgtmarket.com

Wielkie wydarzenie w polskim internecie, ale również i w całym bitcoinowym świecie - giełda kryptowalut dgtmarket.com oficjalnie rozpoczyna swą działalność!

18 lipca, troszkę ponad miesiąc po zapowiedzi startu Serwisu, miało miejsce ciche otwarcie systemu giełdowego. Od tego momentu mieliśmy jeszcze czas na ostatnie testy i poprawki aplikacji w infrastrukturze produkcyjnej. Już dzisiaj natomiast każdy może zacząć korzystać z dgtmarket.com!

Transakcje bez prowizji, przelewy za 0zł!


Z okazji startu giełdy, Wielkie Święto dla wszystkich kupujących i sprzedających!


0% prowizji od transakcji

 Przelewy złotówkowe wykonywane są za 0zł! 

 Zawsze!

0% prowizji, 0zł za przelewy

Założenia

Bezpieczeństwo i niezawodność

Pragnąc zadbać o spokojny sen naszych Użytkowników, traktujemy kwestie bezpieczeństwa priorytetowo. Szyfrowanie danych, regularne i automatyczne kopie bezpieczeństwa, podział środków na cold wallet i hot wallet, nieustanny monitoring i wewnętrzne systemy wykrywania nieprawidłowości, to podstawowe rozwiązania, na których powinien opierać się bezpieczny biznes związany z kryptowalutami. My na tych filarach bazujemy.

Funkcjonalność i estetyka

Giełda dgtmarket.com to serwis przede wszystkim (lecz nie tylko!) dla osób zaznajomionych z systemami obrotu papierami wartościowami, rynkiem forex, etc. Duża ilość danych z rynku kryptowalut przestawiona jest w skondensowanej, a jednocześnie przejrzystej i przyjemnej dla oka formie.

Składniki przepisu na dgtmarket.com!

Ticker giełdowy (pasek informacyjny) widoczny na każdej podstronie umożliwia stałą obserwację rynku, niezależnie od tego czy czytasz regulamin serwisu, poszukujesz informacji kontaktowych czy też edytujesz dane w “Panelu użytkownika”. W erze szybkich zmian nie możesz sobie pozwolić na przegapienie istotnych wydarzeń - nasz ticker gwarantuje Tobie bycie cały czas na bieżąco.

Ticker giełdowy widoczny na każdej podstronie

Zaawansowany wykres kursu i dodatkowe opcje zleceń

Dynamiczny wykres umożliwiający wyświetlanie swoich aktualnych ofert oraz bezpośrednie wykonywanie zleceń. Zobrazowanie zmian kursu w postaci wykresu świecowego, liniowego, porównywanie przebiegu ze wskaźnikami analizy technicznej jak np. chmura ichimoku, oscylatorami, etc. Jest to najbardziej zaawansowany wśród polskich i wielu zagranicznych giełd kryptowalut.

Zaawansowany wykres z zaznaczonymi ofertami użytkownika umożliwia również bezpośrednie składanie zleceń

Dodatkowe opcje zleceń, takie jak:
  • PKC (Po Każdej Cenie) - umożliwia kupno wybranej liczby jednostek danej waluty po kursach dających sposobność realizacji zlecenia (po zawsze najlepszych dostępnych kursach)
  • limit aktywacji  - widoczność i aktywacja oferty dopiero po osiągnięciu przez kurs wybranego poziomu
dają możliwość automatyzacji wykonywania kupna/sprzedaży.


Skorzystaj z dodatkowych opcji zleceń, 
następnie zajmij się tym, co lubisz najbardziej, 
a później... przeliczaj zyski!


Dołącz do społeczności dgtmarket.com!

Obejrzyj prezentację i zarejestruj się!

Puk, puk!

Nie zapomnij polubić nas również na facebooku!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: