Błąd wysyłki wiadomości e-mail

By | sobota, 25 lutego 2017 2 komentarzy

Szanowni Państwo,

w związku z błędem popełnionym przez czynnik ludzki, niektórzy użytkownicy otrzymali wiadomość e-mail z polem "Do" (w szczegółach wiadomości) zawierającym adresy e-mail części pozostałych użytkowników naszej platformy. Problem dotyczy tylko części adresów, jako że dział techniczny szybko zorientował się, że została wysłana źle przygotowana paczka wiadomości i zablokował tymczasowo dostęp do pewnych funkcji systemu działowi obsługi klienta. 

Do systemu zostały wprowadzone odpowiednie poprawki uniemożliwiające wystąpienie podobnej sytuacji w przyszłości.

Wszystkie osoby dotknięte błędem serdecznie przepraszamy i zapraszamy do kontaktu z działem pomocy technicznej w przypadku chęci zmiany adresu e-mail powiązanego z kontem użytkownika na naszej giełdzie.

Z wyrazami szacunku
Zespół dgtmarket.com
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. Czy dział techniczny to ten sam dział co dział pomocy technicznej? Czy poza działem pomocy technicznej są inne działy pomocy? Ile w ogóle działów ma giełda? Może tych działów jest za dużo?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak kończy się współpracę z idiotami, którzy wypisują peany nt. bezpieczeństwa swojego serwisu. Może i dotyczy to tylko częći użytkowników, a może i nie. Trudno jest teraz zaufać takiej firmie, która podstawowych zasad bezpieczeństwa (nie mówiąc o zaawansowanych), nie potrafi utrzymać i zastosować. Z całą pewnością, dla wielu osób, być może bardzo ważny adres mailowy, został całkowicie stracony.

    OdpowiedzUsuń