Nowości na giełdzie dgtmarket.com

By | wtorek, 25 sierpnia 2015 Napisz komentarz
Niezmiernie nam miło ogłosić wprowadzenie kilku zmian i usprawnień w systemie działania naszej giełdy. Giełda Bitcoin i Litecoin dgtmarket.com, podobnie jak każdy zdrowy biznes, nie stoi w miejscu, ale cały czas się rozwija i ewoluuje. Kilka spostrzeżeń i uwag, na bazie których wdrożyliśmy zmiany, zgłosili nam sami Użytkownicy systemu,  inne wynikły z naszej pracy i chęci usprawniania systemu, z naszego dążenia do doskonałości!

Usprawnienia w panelu skłądania zleceń

Przechodząc do rzeczy, skrócona lista zmian prezentuje się następująco:
  • Wydłużyliśmy czas wygasania sesji do 30 minut. Czas, po którym Użytkownik zostaje wylogowany z systemu, musi być kompromisem pomiędzy bezpieczeństwem, a użytecznością. Giełdowi gracze zwracali uwagę, że wcześniejsze ustawienia sprawiały problemy nawet przy day tradingu, gdyż zbyt często Użytkownik musiał wykonać jakąś akcję w systemie, żeby nie zostać wylogowanym. Nasze pierwotne założenia, aby czas wylogowania był zbliżony do tego z systemów bankowych, okazały się nie dość wystarczające. Mamy nadzieję, że obecne 30 minut będzie optymalne.
  • Usprawniliśmy działanie panelu składania zleceń i zwiększyliśmy jego czytelność. Nowe, większe przyciski wyboru typu zlecenia (kupno/sprzedaż) jeszcze lepiej ukazują zamiar kupna bądź sprzedaży.
  • Dodaliśmy nowe funkcje do panelu składania zleceń. Kliknięcie w "DOSTĘPNE ŚRODKI" wypełnia pole waluty źródłowej aktualnie dostępnymi środkami Użytkownika. Kliknięcie ikony zamiany par walutowych pomiędzy walutą źródłową i docelową, zmienia kolejność walut - waluta źródłowa staje się walutą docelową, a docelowa źródłową. Tym samym zmienia się typ zlecenia (zmiana kupna na sprzedaż i sprzedaży na kupno). W ten sposób Użytkownik ma już możliwość ustawienia typu zlecenia w aż 4 miejscach! Tj. poprzez kliknięcie wybranej oferty w tabelach ofert kupna i sprzedaży (tworzona jest kontroferta); poprzez kliknięcie przycisku "USTAW KUPNO"/"USTAW SPRZEDAŻ" w panelu składania zleceń; również za pomocą odpowiedniego ustawienia waluty źródłowej i docelowej; oraz za pomocą wspomnianej wcześniej ikony zamiany.
  • Rozwinęliśmy listę aktualnych ofert użytkownika, dzięki czemu lista stała się czytelniejsza i dużo łatwiej w niej nawigować w przypadku sporej liczby zleceń w porównaniu do poprzedniego rozwiązania - ograniczenia wysokości panelu do dość małej wysokości i dodaniu suwaka.
  • Listę aktualnych ofert użytkownika pogrupowaliśmy zgodnie z typem zlecenia i posortowaliśmy według kursu.
  • Dodaliśmy również kilka usprawnień z zakresu responsywności strony - trochę lepiej powinna prezentować się na urządzeniach mobilnych, aczkolwiek jeszcze kilka usprawnień w działaniu na telefonach komórkowych jest jeszcze  przed nami do wykonania.

Niejako w "tle" wykonane zostały jeszcze inne prace, których nie widać, bo nie są związane z warstwą wizualną, ale zmiany te również powinny pozytywnie wpłynąć na pracę całego systemu. Sukcesywnie będziemy wprowadzać kolejne udogodnienia, o czym na pewno jeszcze napiszemy!

Pragniemy również przypomnieć, że promocja trwa! 
Wszystkie transakcje odbywają się bez prowizji! 

Niezależnie od promocji, u nas zawsze 
wpłaty i wypłaty PLN kosztują 0zł! 


Pozdrawiamy i zapraszamy!

Zespół dgtmarket.com


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: