Analiza BTC 17.06.2015

By | środa, 17 czerwca 2015 Napisz komentarz
Dawno już nie przyglądaliśmy się sytuacji technicznej wykresu BTC. Czas to nadrobić!

Poniżej przedstawiony jest wykres dzienny. Naniesione zostały na niego strefy popytu/podaży z poprzedniej analizy, dodana została jedna strefa podaży (S1) oraz jeden S/R flip (S/R flip to wielokrotna zmiana strefy podaży w strefę popytu i odwrotnie).

Wykres dzienny
Jak widać na wykresie naniesione strefy podaży zostały przełamane. Ponadto złamana została nawet nowo naniesiona strefa podaży S1, mieszcząca się na psychologicznym poziomie 300$. Zaistniała sytuacja teoretycznie otwiera drogę do dalszych wzrostów. Trzeba jednak zauważyć, że przebicie strefy podaży jest minimalne i należy pamiętać o problemach z analizowaniem wykresu BTC, o których pisałem w poście z poprzednią analizą.

Przy wędrówce ceny powyżej 300$ należy mieć na uwadze zaznaczony poziom S/R flip, gdzie można spodziewać się większej reakcji ceny.

Ponadto należy również zwrócić uwagę na strefę popytu D1, która była testowana już wielokrotnie. Przy następnej wizycie strefa może już nie wytrzymać, tym samym otwierając drogę cenie do strefy popytu D2.

Podsumowując, przyszłość z technicznego punktu widzenia wygląda dość obiecująco. Przełamanie dużej strefy podaży jest na pewno dobrym sygnałem. Natomiast kurs przed wędrówką w górę  może jeszcze podnieść ciśnienie graczom posiadającym BTC przebijając strefę popytu D1 i odwiedzając strefę D2.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: