Giełda Bitcoin i Litecoin dgtmarket.com nawiąże współpracę z market makerem (animatorem rynku)

By | czwartek, 23 czerwca 2016 Napisz komentarz


Ogłoszenie! 


Poszukujemy animatora rynku!


Giełda Bitcoin i Litecoin dgtmarket.com nawiąże współpracę z market makerem (animatorem rynku)

W celu zapewnienia naszym użytkownikom korzystniejszych ofert wymiany Bitcoinów, tj. zarówno kupna jak i sprzedaży BTC po kursach zbliżonych do dominujących graczy w Polsce, pragniemy nawiązać współpracę z osobą/firmą, która w sposób ciągły zapewni płynność rynku BTC/PLN na naszej giełdzie.

Głównymi wymaganiami są:
  • Aktualne oferty BID i ASK w wielkości ok. 3-4 BTC dla każdej strony arkusza zleceń (z własnego kapitału)
  • Ww. oferty mają być możliwe do zrealizowania - nie zależy nam na “uciekających” zleceniach po kursach znacznie odbiegających od najlepszych ofert BID i ASK
  • Maksymalny spread 0,5% do 1,5% w przypadku większych wahań kursu. Przy bardzo dużych wahaniach oczywiście chwilowo spread może być większy. Obserwujemy rynki i wiemy, że nawet na naszych największych giełdach spread osiąga czasami kilka procent.
  • Maksymalne odchylenie oferty od średniej z pozostałych polskich giełd ~20zł przy zachowaniu spreadu z poprzedniego punktu

Interesuje nas głównie płynność rynku, zwiększona głębokość może być miłym “efektem ubocznym” działania animatora, aczkolwiek ma w tej chwili dla nas drugorzędne znaczenie, podobnie jak wolumen.

Co zapewniamy?
Baza:
  • Transakcje bez prowizji (również wieczyście - po zakończeniu udanej współpracy)
  • Dostęp do API dla bota zarządzającego ofertami
  • Możliwość wygranej w konkursie (150zł w przypadku I nagrody)

Jesteśmy otwarci na negocjacje związane z rozszerzeniem oferty bazowej. Chcielibyśmy współpracować z osobami mającymi doświadczenie w grze na parze BTCPLN, przede wszystkim na polskim rynku, arbitrażu, jak również osobami mającymi doświadczenie w wykorzystaniu botów transakcyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez wiadomość e-mail na jeden z naszych adresów kontaktowych: kontakt [at] dgtmarket.com, pomoc [at] dgtmarket.com. W treści wiadomości prosimy o krótki opis doświadczenia umożliwiajacego realizację zadań związanych z animowaniem rynku, uwzględniając opisane w niniejszym ogłoszeniu wymagania.

Wersja PDF ogłoszenia dostępna pod poniższym linkiem:
Market Maker - Współpraca -  PDF

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół dgtmarket.com
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: