Nowa, świeżutka wersja bloga!

By | piątek, 8 kwietnia 2016 2 komentarzy
Nowa werjsa bloga dgtmark.com. Taaaaka świeża!
Szanowni Czytelnicy!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam nową odsłonę naszego bloga! Liczymy na to, że zmiany wizualne przypadną Wam do gustu. Nie wszystko jeszcze jest dopracowane w 100%, ale cóż... Nie mogliśmy już się doczekać! 

Poprawki będą cały czas robione, udoskonalenia będą wchodzić w życie, ale i tak najważniejsza jest treść! W tej kwestii mamy nadzieję, że nasi dotychczasowi autorzy zmobilizują się do bardziej wytężonej pracy, a jeśli kto z Was chciałby się pochwalić przed światem swoim superartykułem, dajcie koniecznie znać. Po krótkiej weryfikacji Wasz artykuł może znaleźć się na łamach naszego bloga:)

Możecie również napisać np. w komentarzach, jakiego rodzaju artykułami jesteście najbardziej zainteresowani. Może dla odmiany, zamiast tylko Bitcoin, Bitcoin, Bitcoin, chcielibyście przeczytać coś na temat Ethereum? A może po całym tygodniu obcowania z kryptowalutami pragniecie artykułów czysto rozrywkowych... ???

Jeśli jesteście entuzjastami kryptowalut, pamiętajcie również, aby polubić nas na facebooku i obserwować na twitterze !

Do następnego przeczytania!
Nowszy post Starszy post Strona główna

2 komentarze:

  1. A może pojawi się u Was wpis o sytuacji na rynku pod względem ilośći, branży, ofert firm, które akceptują płatności w BTC?
    pozdrawiam Marek

    OdpowiedzUsuń